مجازات گوگل برای سایت های دانلود فیلم / google penalty

25 مرداد 1392, نوشته شده توسط admin 0

 


گلدیس وب /  حتما درباره google penalty چیز هایی شنیده اید ، بدین معناست که موتور جستجو قدرتمند گوگل سایت های را که به خرید فوق العاده زیاد بک لینک و… اقدام کردند را جریمه می کند.

مجازات گوگل برای سایت های دانلود فیلم

امروز مشاهده کردم وب سایت های که در زمینه فیلم فعالیت می کردند مورد لطف گوگل قرار گرفتن و همگی جریمه شدند و از نتایج گوگل حذف شدند !!!

حذف شدن کی ورد های این وب سایت ها در نتایج گوگل را گوگل پنالتی می نامند.


دلیل : این وب سایت ها همگی در زمینه فیلم مشغول فعالیت بودند ، چون این وب سایت ها به صورت مستمر فیلتر می شدند و مجبور به عوض کردن دومین و ریدایرکت دومین های قبلی بودند و به رقابت با سایر وب سایت های همکار و هم رده می پرداختند ، مبالغ بسیار هنگفتی برای خرید بک لینک پرداخت می کردند ، و به سرعت به به رتبه قبلی خود باز می گشتند.

 

این وب سایت ها چون با مطالب کپی و تکراری سایت خود را بروز میکردند و به خریدن بک لینک و عوض کردن دائمی دومین ها اقدام می کردند جریمه شدند زیرا الگوریتم جدید گوگل به شدت با وب سایت های که به خرید بک لینک اقدام می کنند را جریمه و از نتایج خود حذف می کند

 

عاملی دیگر که چندان بی تاثیر نیست استفاده از مطالبی که دقیقا همانند آن ها در دیگر وب سایت ها به انتشار در می آمد را می توان دانست.

 

پس سعی کنید همیشه مطالب ناب و دسته اول را در وب سایت خود قرار دهید و هرگز برای بدست آوردن جایگاه خوب در گوگل به خریدن بک لینک اقدام نکنید.

بک لینک به صورت انبوه می تواند منجر به مرگ سایت شما نزد گوگل شود.