دومین کنفرانس تجربه کاربری ایران در ۷ و ۸ آبان برگزار می‌شود

5 اسفند 1394, نوشته شده توسط admin 0

تجربه کاربری یکی از مباحث بسیار داغ صنعت IT ایران و دنیاست؛ خوشبختانه منابع آموزش مناسبی برای آن به زبان انگلیسی و گاهی اوقات به زبان فارسی وجود دارد. در کنار منابع آموزشی، حضور در کنفرانسها و کارگاههای آموزشی در این زمینه نیز بهشدت توصیه میشود چون بخش کثیری از مباحث عملی تجربه کاربری، نیازمند تجربه و تحقیق است. به همین جهت حضور یک یا چند متخصص در یک همایش و یا کارگاه آموزشی میتواند شما را بسیار سریعتر به هدف مد نظرتان برساند.

irux

هفتم و هشتم آبان ماه امسال، دومین همایش تجربه کاربری برگزار میشود. اگر در جریان باشید سال گذشته نیز این همایش در دانشگاه شهید بهشتی به خوبی برگزار شد. البته یکی از ایرادهای وارده به همایش اول، هزینه بالای آن بود که خوشبختانه تیم برگزاری برای آن راهکاری یافتند و هزینه ثبتنام در کنفرانس امسال را تقریبا به ۱/۳ کاهش دادند.

از شما دعوت میکنم تا متن معرفی همایشی که در سایت همایش وجود دارد را مطالعه بفرمایید:

امسال UXAlive به عنوان همکار دانشی این همایش معرفی شده است که بد نیست کمی با این گروه (رویداد) نیز آشنا شوید:

UXalive یکی از اصلی‎ترین رویدادهای مرتبط به تجربه کاربری در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) است که سالانه در کشور ترکیه، شهر استانبول برگزار می‎گردد. این رویداد که توسط شرکت userspot مدیریت و برگزار می‎شود، در سال جاری میزبان بیش از ۷۰۰ فعال حوزه‎ی تجربه کاربری از بیش از ۲۰ کشور جهان بود.

در کنار برگزاری همایش، دو کارگاه تخصصی در مورد تجربه کاربری توسط آقایان Mustafa Dalcı  و دکتر نیک پیام نیز برگزار میشوند که خود بار دانشی این همایش را بهشدت افزایش میدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبتنام در این همایش، به سایت آن به آدرس irux.org/conference مراجعه بفرمایید.